Apie mus

UAB “Biodinamikos” misija – įnešti indėlį į tvarų Lietuvos žemės ūkio vystymąsį, gaminant ir tiekiant ūkininkams bei žemės ūkio bendrovėms aukštos kokybės organines trąšas, pagamintas apdorojus galvijų kraikinį mėšlą. 

Nuo 2014 m. bendrovė perėmė sukauptą tokių trąšų gamybos technologiją ir patirtį  iš UAB “Agrolinija” mėsinių galvijų ūkio, bei toliau vysto organinių trąšų gamybą iš šios bendrovės tiekiamo kraikinio mėsinių galvijų mėšlo komposto. Siekdama išplėsti trąšų gamybos mąstą ir produktų liniją, UAB Biodinamika 2014-2016m. investavo 0,8 mln. eurų į naują trąšų gamybos cechą Pyplių k. Kaišiadorių raj. sav. ir našią džiovinimo – granuliavimo įrangą bei inovatyvią technologiją ir įrangą skystų trąšų gamybai. Šiuo metu bendrovė siūlo granuliuotas ir skystas organines trąšas, apie kurias galima plačiau sužinoti tinklalapyje.

Istorija ir pasiekimai

Pirmosios granuliuotos trąšos buvo pagamintos 2013m. pradžioje UAB “Agrolinija” bendrovės eksperimentiniame ceche. Bendradarbiaujant su A.Stulginskio Universiteto Agroekologijos centro mokslininkais buvo ištobulinta unikali mėsinių galvijų mėšlo komposto granuliavimo technologija. Granuliuotos trąšos buvo gaminamos 4 ir 6mm skersmens. Trąšų cheminė sudėtis buvo ištirta ES akredituotoje laboratorijoje Eurofins. Šios trąšos buvo išbandytos atviruose laukuose tręšiant mechanizuotomis barstomosiomis ir nustatyta, kad šios trąšos tinkamos lokaliam tręšimui kartu su sėjai naudojamomis sėklomis. Lokalus granuliuotų trąšų panaudojimas yra nauja technologija šių laikų žemdirbystėje. Tyrimai buvo atlikti Vokietijoje, Amazonen-Werke H.Dreyer Gmbh u. Co. KG įmonės laboratorijose ir A.Stulginskio Universitete trąšų išbėrimas lokaliai buvo išbandytas su VADERSTAD Rapid 300 C Super XL sėjamąja.

2014 m. gautas apdovanojimas už sukurtą ir įdiegtą mėsinių galvijų mėšlo komposto granuliavimo technologiją ir inovaciją- “Inovatyvus produktas”. Prizą įsteigė Lietuvos Žemės Ūkio ministerija.

2015 m. gautas apdovanojimas ir padėka už įvykdytą inovacinį projektą “Skystų organinių trąšų gamyba panaudojant maltą galvijų mėšlo kompostą, technologijos kūrimą ir trąšų efektyvumo ištyrimą”. Projektas buvo vykdomas bendradarbiaujant su A. Stulginskio Universiteto Agroekologijos centro vadovu dr.Doc. J.Pekarsku. Prizą įsteigė Lietuvos Ūkio ministerija.

ASU logo

2016 m. bendradarbiaujant su ASU Agroekologijos centro vadovu dr. Doc. J.Pekarsku sukurtos ir išleistos granuliuotų ir skystų trąšų produktų naudojimo žemės ūkyje mokslinės rekomendacijos. Šios rekomendacijos buvo sukurtos remiantis rezultatais, gautais vykdant bandymus atviruose laukuose. (žr.”Produktai”).

eurofins logo

Trąšų cheminė sudėtis išsamiai tirta bendradarbiaujant su Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centru (LAMMC), EUROFINS Polska Sp. z.o.o., Institute of Public Health in Ostrava laboratorijomis.

vatzum logo

Sertifikatai del trąšų produktų AGROLINIJA-GRAN, AGROLINIJA-MK, AGROLINIJA-S tinkamumo naudoti ekologinėje gamyboje bei žemdirbystėje pagal Europos tarybos reglamento (EB) Nr.834/2007 ir Komisijos reglamento (EB) Nr.889/2008 reikalavimus išduoti VATŽŪM.

ka pasesi 2017 logo

2017m. gautas parodos “KĄ PASĖSI…2017” apdovanojimas – medalis ir diplomas už sukurtą ir gaminamą skystų trąšų produktą AGROLINIJA-S.

UAB Biodinamika

2017m. birželio mėn. baigti skystų trąšų cecho montavimo ir derinimo darbai. Įdiegta inovatyvi šiuolaikinė technologija, kurios dėka UAB Biodinamika gamina skystas mikroelementines trąšas iš aukšto humifikacijos lygio mėsinių galvijų mėšlo komposto ir leonardito humino rūgščių. Įdiegta technologija leidžia gaminti įvairios koncentracijos produktus, su padidintu mikroelementų bei huminių ir fulvo rūgščių kiekiu.

mazurskie agro show logo

2018m. vasario mėn. dalyvavome parodoje Ostrodoje (Lenkija) “Mazurskie AGRO SHOW 2018“, kartu su partneriais Lenkijoje PPHU IGROPOL.

europos_bures logo

Laimėtos “Europos burės” 2018!

Skystų trąšų inovatyvi gamybos technologija pagal kurią gaminamos skystos trąšos AGROLINIJA-S nominacijoje “Už inovatyviausius sprendimus” apdovanota pagrindiniu prizu – “Europos burės” 2018.

ASU logo

Bendradarbiaujant su A.Stulginskio Universitetu ir mokslininkais doc. dr. Juozu Pekarsku, doc. dr. Algirdu Gavenausku bei kolegomis, vykdomi gamybiniai atviro lauko bandymai su vasariniais kviečiais “Lucilla” 4,2ha plote Kaišiadorių raj. Gudzenkos k. ir ASU bandymų stoties laukuose su vasariniais rapsais 20ha plote. Bandymai atliekami vykdant tręšimus per lapus su skystomis trąšomis AGROLINIJA-S su tikslu išsiaiškinti, kiek galime sutaupyti ir užauginti sveikesnį bei gausesnį derlių naudojant inovatyvias bio organines trąšas!

igropol logo

Oficialus Biodinamika produktų atstovas Lenkijoje

2018m. sausio mėn. pasirašyta atstovavimo sutartis Lenkijoje su įmone PPHU Igropol Plus.

fibl logo

AGROLINIJA-S trąša įtraukta į trąšų tinkamų naudoti ekologinėje žemdirbystėje FiBL registrą Vokietijoje bei Demeter Germany, Demeter International, Ecovin Germany, Gaa, Naturland Germany.

ggau logo

2018m. pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Gardino valstybiniu Agro Universitetu ir pradėta Agrolinija-S produkto registracijos procedūra Baltarusijos Respublikoje.

Atliekami gamybiniai lauko bandymai bendradarbiaujant su Gardino Agro Universitetu (BY) mokslininkais. Bandymai vykdomi su žieminiais rapsais, vasariniais ir žieminiais kviečiais, cukriniais runkeliais, agurkais ir pomidorais (uždaras ir atviras gruntas).

Dalyvavome ekologinių produktų parodoje BIOFACH 2019, Niurnberge (Vokietija).

mazurskie agro show logo

Su partneriais Lenkijoje – PPHU “Igropol” Plus, dalyvavome parodoje AGROSHOW 2019 Ostroda (Lenkija)

Dalyvavome parodoje “Ką pasėsi..2019“. Paroda vyko balandžio 4–6 d. VDU Žemės ūkio akademijoje (Akademija, Kauno r.).

SELTON GmbH logo

Oficialus Biodinamika produktų atstovas Vokietijoje

2019m. gegužės mėn. pasirašyta atstovavimo Vokietijoje sutartis su SELTON GmbH.

sun group logo

Oficialus Biodinamika produktų atstovas Irake ir Vakarų Azijoje

2019m. gegužės mėn. pasirašyta atstovavimo Irake bei kitose Vakarų Azijos šalyse sutartis su LIFE SANITATION FOR GENERAL TRADING LTD.

oeko feld tage logo

Su partneriais Vokietijoje – SELTON GmbH, dalyvavome FiBL ekologinio lauko dienose.

2019 m. liepos 3 -4 d. Grebensteine, Staatsdomäne Frankenhausen (Heseno valstijos dvaras) vyko ekologinio lauko dienos. Renginio organizatorius – Kaselio universiteto tyrimų ir eksperimentinis institutas.

inno panorama logo

Trąša Agrolinija-S buvo apdovanota prizu – Metų Inovacija 2019!

2019m. rugsėjo 26-28 d. dalyvavome parodoje “Inno Panorama 2019

Stipriausi Lietuvoje 2019

„Stipriausi Lietuvoje“ 2019

„Stipriausi Lietuvoje“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms. Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su UAB Agrochema

Viena didžiausių trąšų gamintoja – UAB Agrochema į savo parduodamų trąšų asortimentą įtraukė Biodinamika organinės kilmės trąšas.

Galerija